Skontaktuj się z nami


Zamek meblowy iLock offline

Zamek meblowy iLock offline

Elektroniczne zamki do mebli sprawdzają się w miejscach takich jak szatnie, czy przechowalnie. Znajdują również zastosowanie w biurach, gdzie wydziela się dostęp do niektórych miejsc jedynie dla wybranych osób. Rozwiązanie to pozwala zabezpieczyć rzeczy prywatne czy firmowe oraz umożliwia łatwy dostęp uprawnionym użytkownikom. Dodatkową zaletą jest estetyczny wygląd, ponieważ zamki są montowane wewnątrz szafek i nie ingerują w wystrój przestrzeni biurowej.

Zamki meblowe iLock działają w systemie zbliżeniowym Mifare, a nośnikiem danych może być karta, brelok, czy pastylki w zależności od obiektu. Zamki są bardzo proste w obsłudze, wystarczy przyłożyć otrzymany nośnik RFID do danej szafki. Istnieje także możliwość wydania jednej karty otwierającej kilka szafek. Można wykorzystać karty dostępu stosowane w danym obiekcie do otwierania zamków czy kontrolerów, więc nie ma konieczności wydawania kilku oddzielnych kart. Istnieje możliwość sczytania zdarzeń kartą MiFare o zwiększonej pojemności 4k, a następnie sprawdzenie w programie danych użytkownika, czasu otwarcia i zamknięcia szafki, itd.

Są możliwe 2 tryby działania:

  • Wspólne korzystanie
    Użytkownik może wybrać dowolną szafkę.
  • Przypisany użytkownik
    Użytkownik może otworzyć tylko konkretną szafkę z danym numerem.

Zamki są zasilane bateriami i nie wymagają okablowania. Do działania systemu wymagany jest enkoder kart iLock oraz oprogramowanie w systemie offline.

Dedykowany program umożliwia dodawanie i konfigurację zamków, tworzenie różnych poziomów dostępu oraz grup użytkowników. Osoba uprawniona zapisuje informacje dotyczące dostępu na nośnikach RFID i wydaje karty funkcyjne. Można także odczytać dane z wydanych kart oraz aktualizować firmware w zamkach za pomocą specjalnej karty.

Specyfikacja techniczna zamka iLock:

Zasilanie: 1 bateria CR123A, 3V
Częstotliwość RFID: 13,56MHz
Żywotność baterii: 2 lata
Odległość odczytu: 20 mm
Zakres temperatur: -10 ~ 60˚C
Waga netto: 86 g

Sprawdź na stronie Przejdź do sklepu