Skontaktuj się z nami


Transmitery danych abiLine smartControl

Transmitery danych abiLine smartControl

abiLine smartControl to innowacyjne bezprzewodowe rozwiązanie pozwalające na sterowanie do 10 tysiącem urządzeń działających na Wi-Fi/IR/RF.

Steruj urządzeniami w swoim domu z dowolnego miejsca na świecie. Wszystko z własnego smartfona (Android/iOS).

Wersje transmiterów:

ASC-10 – steruje urządzeniami tylko po IR

ASC-50 – steruje urządzeniami po IR/RF

ASC-100 – steruje i przekazuje sygnał do urządzeń po IR/RF

Użytkownik dedykowanej aplikacji USmartHome ma możliwość zdalnego sterowania wybranymi urządzeniami. Aplikacja posiada bogatą bibliotekę producentów i marek domowych urządzeń.

Jak to działa?

Wystarczy postawić transmiter danych w danym pomieszczeniu oraz pobrać aplikację USmartHome na smartfon. Do działania aplikacji niezbędne jest połączenie telefonu z siecią Wi-Fi. Przed pierwszym uruchomieniem aplikacji użytkownik musi się zarejestrować. Następnie należy wybrać ikonę transmitera i go aktywować (aplikacja sama wyszuka urządzenia).

W celu dodania urządzenia, którym chcemy sterować przeszukujemy bazę aplikacji aby odnaleźć jego producenta i modelu. W przypadku braku danego urządzenia istnieje możliwość jego dodania. Warunkiem koniecznym do prawidłowego połączenia jest obsługiwanie przez urządzenie komunikacji Wi-Fi, IR lub RF.

 

Transmiter danych posiada zasięg 360 stopni.

W przypadku komunikacji IR transmiter powinien być ustawiony w takim miejscu, aby komunikacja między nim a danymi urządzeniami nie była ograniczona.

Model transmitera ASC-100 jest niezbędnym urządzeniem w przypadku chęci zamontowania również czujników zamknięć drzwi i okien abiLine smartControl.

Steruje urządzeniami IR/RF;
» Przekazuje sygnał IR/RF;
» Centralka dla innych urządzeń RF;
» Bramka dla czujników bezpieczeństwa;
» Pomiar temperatury;
» Wymiary: 250mm * 110mm * 110mm
» WiFi:2.4GHz 802.11b/g/n
» IR:38 KHz

Sprawdź na stronie Przejdź do sklepu