Skontaktuj się z nami


Dotykowe panele SaveKey seria BASIC

Dotykowe panele SaveKey seria BASIC

Zdemontuj tradycyjny włącznik oświetlenia i zastąp go nowoczesnym włącznikem dotykowym – bez okablowania i przeróbek! Jeden włącznik dotykowy SaveKey zastępuje do czterech tradycyjnych włączników oświetlenia.

Panele dotykowe serii Savekey BASIC to proste rozwiązanie, dzięki któremu bez konieczności przeróbek instalacji elektrycznej można całkowicie odmienić wygląd danego pomieszczenia i zamknąć w jednym włączniku funkcje nawet do 4 tradycyjnych włączników oświetlenia!  Dodatkowo dzięki możliwości personalizacji treści wyświetlanych na panelu Savekey użytkownicy z łatwością sterują oświetleniem w pomieszczeniu.

 

 

Seria paneli SaveKey BASIC to seria dla osób, które w prosty sposób chcą odmienić wygląd danego pomieszczenia i zyskać dodatkową funkcjonalność.

Panele występują w ramkach metalowych/ aluminiowych lub PCV.

Zastosowanie paneli Savekey umożliwia sterowanie:

 • oświetleniem
 • roletami, karniszami elektronicznymi
 • klimatyzacją, ogrzewaniem
 • wszystkimi urządzeniami w budynku działającymi na IR/RF/Wi-Fi np. TV, radio itd – wymagany transmiter danych

Panele dotykowe Savekey sprawdzą się zarówno w domach, mieszkaniach jak i obiektach użytkowych takich jak restauracje, sale konferencyjne, hotele.

 

 

Wygląd

Jeden panel dotykowy Savekey zastępuje do 4 tradycyjnych włączników oświetlenia. Panele dotykowe występują w ramach pojedynczych oraz podwójnych i potrójnych.

Istnieje możliwość wymiany ramek w dowolnym momencie. Ze względu na różnice w wymiarach ramek, nie ma możliwości wymiany ramki szklanej na ramkę metalową/PCV/Aluminium i odwrotnie.

Możliwa jest zmiana wyświetlanych treści na panelu włącznika. W tym celu zmianie ulega folia będąca elementem włącznika lub ramka, jeśli wcześniej zamawiany był włącznik szklany z drukiem laserowym.

Programowanie:

Panele są programowalne, oznacza to, że panele oświetlenia mogą mieć od jednego do sześciu przycisków.

Ustawienia za pomocą pilota Savekey

Montaż:

Wystarczy zdjąć tradycyjny włącznik światła i w jego miejsce zamontować dotykowy włącznik SaveKey. Każdy z paneli wymaga jedynie zasilania (L i N). Następnie z panelu, przewodami fazowymi, należy wyjść na obwód oświetlenia i zamknąć go w punkcie neutralnym.

Panele tej serii są programowalne, co umożliwia indywidualne ustawienie ilości przycisków. Programowanie odbywa się za pomocą pilota serwisowego. Przy zamówieniu należy podać jedynie rodzaj podstawowej folii.

 • Procesor 3.3864MHz MCU
 • Pobór mocy ≤1.2w
 • Optymalna temperatura działania: -10℃~60℃
 • Wilgotność powietrza przy 50℃ 10%~95%RH
 • Pasuje do standardowych puszek podtynkowych, zaleca się stosowanie puszek typu SE2x60
 • Wymiary: 86mm X 86mm X 42mm (wys,szer,gł)
 • Max 4A na klawisz
Sprawdź na stronie Przejdź do sklepu