Skontaktuj się z nami


TESA

TESA

TESA to wiodący hiszpański producent i dostawca rozwiązań blokujących i technologii kontroli dostępu na rynku mieszkaniowym i instytucjonalnym. TESA posiada szeroką i kompletną gamę produktów, w tym urządzenia antypaniczne, cylindry, zamki elektroniczne, gałki i uchwyty, samozamykacze, rozwiązania kontroli dostępu z elektronicznymi cylindrami, rozwiązania elektromechaniczne i elektromagnetyczne oraz drzwi pancerne.

Zamki hotelowe TESA Hospitality

Elektroniczne zamki hotelowe TESA Hopitality umożliwiają kompleksowe zabezpieczenie hotelu – zarówno pomieszczeń gości jak i przejść dla personelu oraz pozostałych stref pod kontrolą dostępu. Kluczem użytkownika może być karta zbliżeniowa RFID lub karta z paskiem magnetycznym. Dla wzmocnienia istniejących systemów KD z zaimplementowaną technologią MIFARE można używać każdej karty MIFARE, która działa z częstotliwością pracy 13,56 MHz. Karta pamięci również może być wykorzystana do kolejnych aplikacji w innych systemach.

Gwarancja bezpieczeństwa

Okucia są certyfikowane do użytku w drzwiach przeciwpożarowych, odpornych do 90 minut (EN 1634). Łącznie z zamkiem panicznym, można stosować do drzwi ewakuacyjnych, z dźwignią paniczną (EN 1125) lub (EN 179). Zamek jest zasilany bateriami – baterie alkaliczne gwarantują czas żywotności do min. 30.000 wejść/wyjść lub przez okres 2 lat. Baterie znajdują się w wewnętrznej, chronionej części okuć.

Zamki hotelowe w wersji bezprzewodowej

Zamki elektroniczne TESA SPY/SPY Design w wersji Wireless korzystają z bezprzewodowej komunikacji pomiędzy okuciem a systemem dzięki przekaźnikom radiowym – HUB’om. Częstotliwość operacyjna HUB’a to 868 MHz, działa w promieniu 30 metrów oraz można zaadresować do niego do 30 okuć hotelowych. Połączenie pomiędzy punktem dostępu – HUB i komputerem jest realizowane poprzez interfejs TCP/IP.

Produkty TESA